Link :: 01.12.2004 :: 18:25
Nie, tak nie moze byc juz nigdy wiecej... Przyznaje sie, zaniedbalam na maksa swojego blogaska... PRZEPRASIAM :D:D:D No ale szczerze mowiac to nauka mnie wciagnela, raczej powiedzaialbym ze probowala wciagnac ale jej za bardzo nie wychodzilo :) (jakas mala aluzja do spr z histori :P) A i jeszcze jedno: ludzie radze naprawde nie zwiewajcie systematycznie z lekcji bo to dziala jak nalog, SERIO, ostrzegam bo mnie chyba zaczyna to wciagac (ale ja jestem silna i sie nie dam :P:P:P) w ciagu tygodnia juz 3 razy.... buuuu.... No nic, a w szkole jak to w szkole przed zakonczeniem semestru, nauczyciele nagle zauwazaja ze brakuje nam ocen i co?? i wlasnie to ze "moze sobie kartkoweczke napiszemy albo jakis malutki sprawdzianik..." jasne, zameczcie nas, kazcie nam sie uczyc dniami i nocami, caly czas.. :D:D:D A dzisiaj przesle pozdrowioneczka pani z biologii z podziekowaniami za to ze mi nie da ponoc ani 5 ani 4 na semestr :D:D:D
Komentuj(2)


Link :: 01.12.2004 :: 18:27
Aha i tak dla wiadomosci cuda sie zdarzaja, bo moj blog wytrwal juz 50 notek, co oznacza ze jestem WSPANIALA i WYTRWALA :D:D:D:D
Komentuj(3)


Link :: 02.12.2004 :: 20:20
"Stare przyjaznie"

Stare przyjaznie są
najwspanialsze,
maja fundament wspolnych wspomnien
Stare przyjaznie są najtrwalsze
Przetrwaja kryzys i rozlake.

I choc codziennie spotykamy
Kogos nowego na swojej drodze
I jesli nawet kogos poznamy
I zawiazemy przyjaznie nowe.

O starych nie zapominajmy
Bo one maja wielka wartosc,
Starych przyjaciol nie zdradzajmy
Prawdziwa przyjazjn
to wielka radosc..

autor:po prostu Ewa


Komentuj(3)


Link :: 05.12.2004 :: 17:32
Hmmm... Weekendy za szybciutko mijaja niestety... Mialam wkuwac biologie a wszystko szlak trafil... Bez sensu... lenistwo mnie ogarnia, jest nie do zwalczenia :D Cholerka jasna! Ale od kilku dni robie za psycholozke dla kilku osob: przyznaje ze nieszczegolnie mi to wychodzi ale jak ktos chce sprobowac wizyty u mnie to zapraszam bardzo... :D:D:D:D sukces gwarantowany :D:D:D
Komentuj(0)


Link :: 06.12.2004 :: 18:49
...:::Mikołajeczki:::...
Przyniosly i dobre :) i zle nowinki :( O tych gorszych nie bede wspominala ze wzgledu na to, zeby nie popsuc sobie humorku, ale pochwale sie ze dostalam fajniutki prezencik od Ani w szkole:D Takie kochanskie pioro z zolwiem, poprostu boskie :D:D:D Fajnie jest dostac prezent ktory sie przyda a nie bedzie lezal gdzie w kacie:)jestem zadwolona:)

I wszystkim nie wierzacym mowie ze Mikus serio istnieje (widzialam dzisiaj jak szybowal po niebie z zaprzegiem reniferow i rozrzucal prezenciki :P:P:P) POZDROWIONECZKA :*
Komentuj(0)


Link :: 06.12.2004 :: 18:57


Komentuj(0)


Link :: 06.12.2004 :: 19:02



Komentuj(4)


Link :: 08.12.2004 :: 08:32
... Tajemnice i sekrety chocby bylo najlepiej strzezone na swiecie i tak kiedys ujrza swiatlo dzienne... PAMIETAJCIE!!!!
Komentuj(1)


Link :: 10.12.2004 :: 17:45
Ale sie najadlam teraz:) a pyszniutki obiadek byl:P Ale sie bardzo cieszem bo juz weekendzik sie zaczyna :D a zaraz wybywam na aerobik-danca, bedzie niezla jazda:) POZDROWKA
Komentuj(0)


Link :: 11.12.2004 :: 19:01
Oddam tego głupiego i na maksa nieznosnego brata w bardzo zle rece!!!!!! NATYCHMIAST!!!!!!! i to wcale nie jest smieszne, bo ja juz z tym psychopata nie moge wytrzymac!!!!!!!
Komentuj(0)


Link :: 12.12.2004 :: 20:05
hmmm... mija sobie czas, mija sobie weekendzik, a ja wlasnie skonczylam pisac prace na polski :P zajelo mi to tylko nie chwalac sie 30 minutek :P:P:P kolacyjka tez juz zaliczona, a musze powiedziec ze to moja ostatnia kolacyjka przed swietami bo trzeba sie troszke odchudzic przed wigilija :D, zeby potem za bardzo nie przytyc od tego calego zarczyska:)
Komentuj(0)


Link :: 14.12.2004 :: 20:16
Musze to zrobic!!!! Oficjalnie chce podziekowac najlepszej nauczycielce w calym zeromie za 3 na semestr, chociaz wcale ona mi nie wychodzla :D:D:D Mowie wam, pod ta gruba skorupa jest ukryta swietna babka i wspaniala nauczycielka!!!! Jupiii ale sie cieszem :D:D:D:D
Komentuj(0)


Link :: 16.12.2004 :: 20:38
Liczylam sobie sednia i wiecie ile mi wyszlo?? hehehe, no pochwale sie, jak zawsze, ze mam 4.2 !!! Moja genialnosc nie zna granic, ale na koniec roku planuje dojsc do 4.5 albo i wyzej jak sie uda :):) Trzymajcie kciukowce za mnie i moje AMBITNE plany :D:D:D
Komentuj(1)


Link :: 17.12.2004 :: 21:48
HEHE, zglosilam sie na konkursik o najfajniejszego blogaska:D ale i tak wiem ze niemam totalnych szans z innymi zaczepistymi blogami... No nic, ale moze jakies tam przed przed przed ostatnie miejsce zajme :P:P:P
Komentuj(0)


Link :: 18.12.2004 :: 20:54
I nawet mucha nie siada ... :) Moj pokoik jest tak slicznie wysprzatany ze az szkoda gadac, chyba dawno tak nie wygladal (od zeszlego Bozego Narodzenia :P ) JESTEM Z SIEBIE DUMNA, wiec w nagrode ide spac :P PApaTkI
Komentuj(7)


Link :: 21.12.2004 :: 20:42
JUPIIIIIIII, Dziekuje slicznie Myszeczce, ktora nie wiem jakim cudem przyznalam mi pierwsze miejsce w jej konkursiku na najfajniejszego blogaska:D:D:D:D JUPIIIIII (i jeszcze zaznacze ze tu zadnej korupcji nie bylo....)
Komentuj(0)


Link :: 21.12.2004 :: 21:05


Skoro za oknem jest tak malutko sniegu wiec ja postanowilam wprowadzic moj blog w choc odrobinke swiateczny nastroj...
Komentuj(4)


Link :: 23.12.2004 :: 21:11
No to juz jutro wigilia, ale bez sniegu to wcale nie bedzie taka cudowna wigilia jak zawsze. Wszystko zmyl deszcz wraz z pieknym i nadzwyczajnym nastrojem swiatecznym. Do kitu takie cos, JA CHCE SNIEGU!!! NATYCHMIAST...
Komentuj(0)


Link :: 23.12.2004 :: 21:39


Komentuj(0)


Link :: 23.12.2004 :: 21:49

Komentuj(0)


Link :: 23.12.2004 :: 22:23
Attention please!!!

CZAS NA BOZONARODZENIOWE ZYCZONKA PROSTO Z MOJEGO SERDUCHA :D :) :D

Zdrowych, wesolych, radosnych swiat, spelnienia marzen, mnostwa prezentow...szczescia w zyciu osobistym, sukcesow w pracy, dobrego zdrowia, milych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciol, niewyczerpanych pokladow energii, usmiechu na co dzien, drogi uslanej rozami, genialnych, pomyslow, slodkiego, milego zycia, swieżosci spojrzenia, glownej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyslnych wiatrow, gorącej miłości, cudownych wakacji, szczescia, punktualnych pociagow, swietego spokoju, jachtu, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, żadnych trosk, powodzenia u plci przeciwnej, wysokich lotow, rzeskich porankow, pomyslności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentow od losu, duzego lozka, pekatego portfela, szerokiej drogi, milego szefa, jasnosci umyslu, niebanalnych wyzwan, milych snow, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu usmiechow, bogatego wujka, blyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, duzo slodyczy, pozycji lidera, szampanskiej zabawy, mocnego dachu nad glowa, samych pozytywnych wibracji, pelni zycia, wielu niezapomnianych chwil, duzo słonca, olimpijskiej kondycji, pomyslnosci, jak najmniej zmartwien, wyjscia z kazdej sytuacji, uwielbienia u podwladnych, pasma sukcesow, niezmiennie zielonego swiatla, czystego nieba, stu lat zycia, slawy, pokaznego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciagle nowych rekordow, bezpiecznych ladowan, wielu ciekawych znajomosci, sumiennych dłuznikow, najwyzszego miejsca na podium, serca jak dzwon, pewnej reki, komfortowych warunkow, przyjemnych doznan, wielu wzruszen, mocnej glowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyzszych odznaczen, osiagniecia wyznaczonych celow, szczęścia w kartach, sprzyjajacej pogody, kolorowych chwil, tworczego podejscia do pracy, gory pieniedzy, samych slonecznych dni, uroku osobistego, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciol, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Ksiedze Rekordow Guinessa, milego wypoczynku, wesolego towarzystwa, dobrego apetytu, zlotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych zyczen, wiecznej mlodosci, licznego potomstwa, nie wieszajacego sie komputera, slawy i chwaly, lekkosci bytu, pokojowego rozwiazania wszystkich konfliktow, szybkiego, hojnych sponsorow, korzystnego ukladu gwiazd, milosnych uniesien, czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli, mistrzowskich zagran, wielkiej przygody, slodkich snow, wystrzalowej zabawy sylwestrowej, pociechy z pociechy, pociechy z wnukow, lojalnych wspolpracownikow, bujnej wyobrazni, interesujacych przezyc, rodzinnej atmosfery, pomyslnych wiesci, radosci zycia, dobrego serca, pelnego szkla, syto zastawionego stolu, zlotej rybki, zimnego, piwa, zasiegu w każdym miejscu, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, glownych rol, kreatywnosci, podrozy dookola świata, udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolnosci, trafnych wyborow, gradu prestizowych nagrod, spokoju ducha, oddechu od codziennosci, godnych przeciwnikow, szczerych komplementow, wszelkiej pomyslności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszlości, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okladce, milych sasiadow, wiary w sukces, wielu alternatyw, przychylnosci bogow, tolerancji, wlasnego odrzutowca, goraczki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryc i kilku wynalazkow, owacji na stojaco, zniewalajacego usmiechu, szczęśliwego trafu, plomiennych uczuc, pomocnej dloni, nie zawodnej pamieci, nieprzemijajacej urody, asa w rekawie, sprawnych hamulcow, miekkiego ladowania, duzo nadzienia w paczku, strumieni szampana, kominka, recepty na szczescie, zabawy do bialego rana, odwagi cywilnej, ptasiego mleczka, przygod z happy endem, dlugich wakacji, duzo rodzynek w ciescie, zmyslowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, rozowych okularow, ruchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, sily perswazji, zdolnosci nadprzyrodzonych, ostatniego slowa, dobrego smaku, własnego sposobu na zycie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, wlasciwych wnioskow, widokow na przyszlosc, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny...

tego wszytskiego zycze z calego serducha :-))

Komentuj(7)


Link :: 26.12.2004 :: 21:39
Przygotowuje notke konkursowa bardzo intensywnie i za jakies dwa dni na 1000% juz bedzie, a jak mi sie uda to moze i jutro. Pozdrowionka dla myszeczki :)
Komentuj(1)


Link :: 28.12.2004 :: 20:37
Obiecuje ze ta notka sie piojawi i to w jak najszybszym tepie.... jutro.... chyba.... przepraszam myszko!!!!!!!!
Komentuj(2)


Link :: 29.12.2004 :: 20:57
Mam kolanko cale potluczone, boli mnie... auc!!! tylko zeby do sylwka sie wyleczylo, bo musze sie pochwalic ze wybieram sie do fabryki :D:D:D. Pozdrowionka dla wszystkich balujacych w sylwestra. Buzka dla was :*
Komentuj(0)


Link :: 30.12.2004 :: 12:39
No i mam w koncu notke konkursowa, nie wiem czy sie komukolwiek spodoba.. no ale moze...pozdrowionka imilego czytnia:D
Komentuj(0)


Link :: 30.12.2004 :: 12:47
............................................
notka KONQRSowa
............................................

"Moja własna Opowiesc Wigilijna..."

...W kolorowej ciszy, bezwietrznym spokoju, zostawiajac zasoba szare smutki zycia podazalam przed siebie... Sama nie wiem gdzie: wcale sie nad tym nie zastanawialam... Delikatny, mrozny wietrzyk unosil w daleka odchlan moje mysli wciaz krazace wokol historii sprzed miesiaca... Do dzis pamietam mnostwo wylanych zimnych lez na tle pieknej, zlotej jesieni iskrzacej sie mnostwem barw. Nawet drzewa zrzucajac kolejne liscie jakby cierpialy... jednak nie wiem dlaczego...

"Spieszmy sie kochac ludzi, bo tak szybko odchodza... "


Matka??? Kimze ona dla mnie byla...Owszem, moge powiedziec matka- rodzicielka, biologiczna matka... nic wiecej, to przykre...
Wychowalam sie w bidulu (oddala mnie tam jak mialam 8 lat); pamietam ja, jej smutna, zniszczona od nalogu twarz, brudne i potargane ubrania, puste mieszkanie... Tych obrazow nic nigdy nie wymarze, zachowuje je jako "pamiatke" po niej...

"A gdy serce twe przytłoczy
Myśl, że żyć nie warto,
Z łez ocieraj cudze oczy,
Chociaż twoich nie otarto..."

Maria Konopnicka


.. 33 dni temu dostalam telegram... Zmarla... Przedawkowala... Wiedzialam, ze tak skonczy, ale mimo tego nie bylam przygotowana na taki koniec... Wtedy zostalam calkiem sama. Nie mialam oparcia i nadzieji w nikim...

Na cmentarzu bylysmy same, tylko ona i ja... Przez wiele lat ludzilam sie nadzieja , ze moze jednak...bedzie....bedzie lepiej...lepiej... Wybaczylam wszystko co sie stalow przeszlosci... nienawisc, zal odeszly, zostal smutek i pustka w sercu...

"Ludzka dusza
jest jak tęcza nad przepaścią,
jak całe życie znika.
I taki wielki żal
jakby zgasła czyjaś miłość
- tych co zostali
przenika..."

Marek Skwarnicki


Kazdego dnia w drodze do pracy widzialam chlopaka w moim wieku, ktory kleczal na zimnej i brudnej ulicy proszac ludzi o jalmuzna. W zniszczonych dloniach sciskal tabliczke... Nigdy nie mialam ochoty przeczytac tego, co na niej pisalo... to byl blad... ignorancja i skapstwo wziely gore... Bylam pewna ze i tak wszystko co mowi ludzia jest klamstwem, ze oszukuje po to, zeby zdobyc pieniadze na swoj nalog, bylam pewna ze taki byl...

Wigilia... atomsfera swiat wszedzie: na ulicy, w domach, w kazdym czlowieku, w kazdym sercu... ale nie w moim... Chyba staje sie ono powoli zimnym i obojetnym kamieniem; moze to smieszne, to wlasnie takie serce jak u MrScrooge...
Szlam w samotnosci przez puste ulice, ludzie zasiadali szczesliwi do wieczerzy tak przez nich wyczekiwanej caly rok, a ja patrzylam z utesknieniem w daleka odchlan, odchlan losu w ktory zostalam rzucona...
...i wtedy znow zobaczylam jego; smutnego, wycienczonego i tak samo opuszczonego przez wszystkich. To ten chlopak ktorego codziennie mijalam, nawet nie spogladajac...

... nie rozumialam co sie ze mna zaczelo dziac, jakby jakas nadzwyczajna sila splywala, wpierw delikatnie od glowy az po palce stop... poczulam niezwykla lekkosc, radosc byla wszedzie a swiat nie byl tym samym swiatem co dzis... nie widzialam juz chlopaka; przede mna stal piekny, wysoki aniol w bieli... trzymal ta sama tabliczke w dloniach, co kazdego dnia, a ja w koncu zobczylam napis: "pamietaj, nigdy nie jestes sam..." moj aniol...

... zrozumialam ze nigdy nie bylam samotna, on zawsze byl przy mnie, a ja wcale nie chcialam go poznac, dostrzec... w przeciwnosciach losu zawsze mial dla mnie iskierke nadzieji na lepsze jutro...

Wierzcie czy tez nie, ale ja spotkalam mego aniola, opiekuna na kazdy dzien zycia, przyjaciela... jest ze mna zawsze: bez wzgledu na to czy swieci slonce w dobrych chwilach zycia, czy tez niebo zasnute jest ciezkimi chmurami z ktorych lada chwila posupia sie pioruny...

"Wiara"

patrzę prze szybę
nieosiągalnych pragnień
moja dłoń
lekko drży
sięgając po marzenia
tak nierealne

gdzieś jest
mój anioł
teraz śpi
ale czuwa nade mną

może on
kiedyś
dotknie mojej zimnej dłoni
ukoi do snu
pogłaszcze po martwych
włosach

sprawi że dotknę nieba
purpurowe skrzydła
lekko uniosą mnie tam

gdzie raj
nie ma koloru
piekielnych obłoków.

.....
Komentuj(3)



[Księga gości]




Linki

Anathema... nic dodac,
nic ujac :) :D

Kociaczki :D
Kubus Puchatek:D
Max glupie kreskowki
jakie jest twoje
przeznaczenie...
Kiedy maz rozmawia z zona:)
Straszne...bardzo... Koteczki:)

Archiwum

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad
październik
wrzesień

Content by lowczynimarzen

Powered by
blog.pl

- Design by Michelle -