Link :: 01.11.2004 :: 19:23
Dzień zaduszny

Kiedy miedzianą rdzą
pożółkłych jesiennych liści więdną obłoki,
zgadujemy, czego od nas obłoki chcą,
smutniejące w dali swojej wysokiej.
Na siwych puklach układa się babie lato,
na grobach lampy migocą umarłym duszom,
już niedługo, niedługo czekać nam na to,
już i nasze dusze ku tym lampom wkrótce wyruszą.
Jeżeli życie jest nicią - można przeciąć tę nić,
i odpłynąć na obłoku niby na srebrnej tratwie...
Ach, jak łatwo, ach, jak łatwo byłoby żyć,
Gdyby nie żyć było jeszcze łatwiej!

Jan Brzechwa
Komentuj(0)


Link :: 02.11.2004 :: 19:30
Wiecie co, ale fajna nowinka :D... Od dzisiaj, czy tam od wczoraj jestem na liscie blogaskow o najwiekszej liczbie notek!!! HURAAAAAAA!!! No to zapraszam wszystkich czesciej tutaj :)
A tak wogole to dzisiejszy dzionek nie byl zbyt piekny, a uszczegolniajac prawie nie wytrzymalam na matmie... Jeszcze moment i powiedzialabym tej glupiej i niewyksztalconej babie co o niej sadze, no bo skoro ona nie potrafi rozwiazywac zadan, a ma za nia to robic szesnastoletnia uczennica, no to przepraszam ale cos tu jest nie tak! Przyszlaz najgorszej szkoly w calym miescie, ubiera sie jakby wrocila z "nocnej zmiany" pod latarnia... Ufff, szkoda szarpac nerwy :D, ale mamy nadzieje ze uda sie ja odwolac.... Jutro piszemy petycje do dyrki... Oby sie udało ....
Komentuj(1)


Link :: 05.11.2004 :: 18:35
Powróciłam..... ale mnie tutaj dawno nie bylo ... ufff, probowalam znalezc odpowiedzni szablonek na takiego cudownego blogaska, a tak naprawde to w sieci nic ciekawego nie ma... :( Niby tyle szblonow i stronek a tak naprawde wielka LIPA! Moze jednak uda mi sie cosik znosnego znalezc... POZDROWIONKA
Komentuj(1)


Link :: 07.11.2004 :: 11:15
Ale lipa na maksa... Wczoraj mialam isc na impreze do Apollo i wyobrazcie sobie ze kiedy bylam juz prawie przy wejsciu okazalo sie ze trzeba posiadac dowodzik, bo podobno w piatek byly jakies dwa naloty policji na lokale w bielsku i sprawdzali czy uczestnicy maja po 18 lat... A tak sobie mysle czemu ci idioci wczesniej nie oznajmili organizatorom tej imprezy ze koniecznie trzeba byc pelnoletnim????? No nie, az sie we mnie wczoraj gotwalo i oczywiscie nie wytrzymalam i na pozegnanie koksonowi pilnujacemu wejscia tylko ladnie powiedzialam s********j.... Moja niewyparzona geba.... hehe...
Tak podsumowuja ostatnio nic nie uklada sie po mojej mysli... ale klops... Nie pozostaje mi nic innego jak tylko miec nadzieje na lepsze jutro... POZDROWIONKA....
Komentuj(0)


Link :: 07.11.2004 :: 17:27


Kawy mi dajcie... Umieram.... pragne spac !!!!!
Komentuj(0)


Link :: 07.11.2004 :: 17:34
A tak wogóle to tamta notka nizej to juz moja >>>TRZYDZIESTA<<< noteczka... Wiec
Sto lat, sto lat, niech zyje zyje nam! Sto lat sto lat niech zyje zyje nam! Jeszcze raz, jeszcze raz niech zyje zyje nam... Niech zyje nam!!!

iiii....

Niech mu gwiazdka pomyslnosci nigdy nie zagasnie, nigdy nie zagasnie, a kto z nami nie wypije niech go piorun trzasnie...

iiii...

Sto lat sto lat sto lat sto lat nichaj zyje nam!
Sto lat sto lat sto lat sto lat nichaj zyje nam!
niech zyje nam niech zyje nam!
Sto lat sto lat sto lat sto lat nichaj zyje nam!

I DZIEKUJEM :D
Komentuj(3)


Link :: 08.11.2004 :: 17:40
Sobie kolejny dzioneczek mija..... Zarasiczku lecem na trening siatkoweczki :D:D w koncu sie powyzywac na pilce, hehehe...
Uczyc jak zwykle mi sie nie chce, a szkoda...
Prosze dajcie mi jakies metody na szybka nauke bo mam do jutra wkuc cholernie duzo materialu a nie mam na to czasu! POZDROWIONKA....
Komentuj(0)


Link :: 08.11.2004 :: 21:00
Chyba sobie palucha wybilam na treningu..... Auccccccc boli mnie !!!
......................

Komentuj(0)


Link :: 09.11.2004 :: 16:56
Cuda sie zdarzaja.... mam piateczke z fizyki (sama rozwiazalam zadanie):D:D:D
hhuuuuuurrrrrrrraaaaaaaa!!!!!!!
Komentuj(0)


Link :: 09.11.2004 :: 19:40
Kubus Puchatek powraca.... Sliczniutki sa te obrazeczki, no nie??


Komentuj(0)


Link :: 10.11.2004 :: 18:46
Musicie sobie wejsc koniecznie na ta stronke, bo jest tak na maksa glupia ze szkoda gadac, hehe....
www.happytreefriends.pl

Komentuj(1)


Link :: 11.11.2004 :: 20:59
Ale ja jestem od niedawna na maksa genialna:D:D:D.... Dzisiaj udalo mi sie dolozyc na mojego malutkiego blogasika te teksciki z dolu stronki.... Fajniutkie :).... zaraz sie wezme za probe dodania muzyki.. JETSEM Z SIEBIE DUMNA :D:D:D
Komentuj(2)


Link :: 12.11.2004 :: 21:06
Ej, tylko prosze mi sie tu nie smiac z mojej muzyki.... narazie to tylko britney, ale postaram sie znalezc cos cudownego jak najszybciej :D:D:D POZDROWIONKA
Komentuj(1)


Link :: 13.11.2004 :: 20:21
BRAWO dla Tomeczka ktory po ogromnych i wyczerpujacych trudach odnalazl mojego bloga :D:D:D
Komentuj(0)


Link :: 14.11.2004 :: 18:29
Nie nawidze NIEDZIELI... przezaza mnie mysl ze jutro musze isc do szkoly, ale pociesza to, ze to tylko 4 godziny w szkole :D:D:D... No nic, wiem ze jestem dziwna, ale juz nic na to nie poradze, bo rodzice mnie taka wyprodukowali i reklamacji nigdzie nie uwzgledniaja, hehehe. Pochwale sie ze w koncu kupilam sobie jeansy nowe (po miesiacu poszukiwan), i sa fajniutkie, tzn maja jedna taka malutka wade (nie powiem jaka :P)... Mykam sie uczyc. POZDROFKA
Komentuj(1)


Link :: 14.11.2004 :: 18:35
HEHEHEHE, to byla moja 4O noteczka, ale nie bede spiewac sto lat, bo mnie gardziolko boli :D:D:D:D:D
Komentuj(21)


Link :: 16.11.2004 :: 20:27
Mam problemik i potrzebuje pomocy (PILNIE!) a dokladniej chodzi o zadanko z matmy z dzialu indukcji matematycznej... banalne :D:D:D... ale tylko dla madrych, czyli nie dla mnie :D:D:D

1+5+9+...+(4n-3)=n(2n-1)

Czekam na rozwiazania w komentach... POZDROWIONKA dla wszystkich myslicieli :D
Komentuj(2)


Link :: 18.11.2004 :: 13:57
...::: CHRZEST :::...
I nadszedł ten wyczekiwany przez wszystkie kociaczki dzien... >>>DZIEŃ POMSTY<<<... na sama mysl o tym co sie dzisiaj stanie az ciarki po plecach przechodza :D:D:D... Mam tylko cicha nadzieje ze nikt mnie nie wpakuje w jakas konkurencje, a szczegolnie taka z "brudzeniem wlasnego ciala" :)... no nic, pozdrowionka wszystkim kotkom z LO 3....
Komentuj(3)


Link :: 19.11.2004 :: 08:21
i byl kisiel...:D:D:D ale na szczescie nie jak to kolega mowil na calej sali :P tylko w kubeczkach i kotki zostaly nim karmione... Ogolnie ubaw na calego (przyznaje sie, nawet mnie wybrali do jednej tzw. konkurecji i zdobylam 9 punktow dla klasy!!!!!) A teraz najwieksza nowinka: otoz nasza cudowna klasa wygrala caly chrzest!!!! W zwiazku z powyzszym w przyszlym roku to my wyzywamy sie na pierwszakach i do tego mamy jeden dzien wycieczki gratis :D:D:D!!! JUPIIII i tak wogole to tradycji stalo sie za dosc, gdyz juz 3 rok z rzedu wygralal klasa F... DZIEKUJE DZIEKUJE!!! podziekowania w komentarzach...a autografy osobiscie :P:P:P (zawsze bylam skromna :P:P:P)... Pozdrowka i buziaczki:*
Komentuj(2)


Link :: 20.11.2004 :: 13:59
Jeden zasrany punkt i wygrałybysmy cały mecz!!!!! No ale nie, oczywiscie pewna cudowna dziewczyna musiala za mocno zaserwowac i byl totalny klops... WRRRRrrrrr!!!! Dlaczego???? a bylo tak pieknie.. 15:14 dla nas w timebreaku... No nic, nie pozostaje nam nic innego jak tylko wygrac pozostale 3 mecze i wyjsc z grupy :D:D:D... No ja sobie inaczej nie wyobrazam zeby nie wygrac :D:D
Komentuj(1)


Link :: 23.11.2004 :: 19:23
Koniec z babka z matmy.. HUURRRRRRRAAAAAAA!!!!!!
Komentuj(0)


Link :: 24.11.2004 :: 18:52
>>>DLACZEGO??
Ile razu zadajemy sobie to pytanie dziennie... dlaczego ja, a dlaczego tak a nie inaczej... dalczego, dlaczego... Mnie mecza takie dwa pytania... nie potrafie na nie odpowiedziec, to jest trudne i niemozliwe... bo nie wiem jak to sie stalo... wcale nie chcialam zeby tak sie stalo... to bylo nieuchronne... tyle placzu i lez wylanych... wszystko jest za trude aby to zrozumiec... Swiat Jest Zbyt Skomplikowany....
Komentuj(3)


Link :: 27.11.2004 :: 17:01
...:::ANDRZEJECZKI:::...
Fajniutko jest, bo zaraz wybieram sie na imprezke andrzejkowa do niejakiego Klimatu. Cieszem sie nieziemsko, gdyz nie wiem jakim cudem idziemy we trzy dziewczyny i osmiu facecikow (zaznaczyc tu trzeba ze znam tylko jednego z nich :P:P:P a slyszlam ze reszta to niezle dupeczki :D:D:D MIODZIO!!!) No wiec mam nadzieje, a raczej jestem pewna ze zabawa bedzie nieziemska, tylko szkoda ze pada bo mi sie fryzurka zmoczy i zanim dojde bedzie klopsik... no nic, zawsze musza byc jakies ujemne strony... :P:P:P
Komentuj(3)


Link :: 29.11.2004 :: 21:00
zaniedbałam blogaska.... jutro to nadrobie, a teraz pozdrowionka :*
Komentuj(1)



[Księga gości]




Linki

Anathema... nic dodac,
nic ujac :) :D

Kociaczki :D
Kubus Puchatek:D
Max glupie kreskowki
jakie jest twoje
przeznaczenie...
Kiedy maz rozmawia z zona:)
Straszne...bardzo... Koteczki:)

Archiwum

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad
październik
wrzesień

Content by lowczynimarzen

Powered by
blog.pl

- Design by Michelle -