Link :: 01.01.2005 :: 20:59
...::: NOWY ROCZEK:::...
Sylwek Sylwek i po Sylwku.... Swietnie bylo, w sumie szczerze mowiac dawno sie tak nie bawilam jak w tym roku. A wydawac by sie moglo ze w malutkiej miejscowosci za miastem nie mozna fajnie spedzic tej nocy.... hmm, mozna mozna sie swietnie bawic :) a szczegolnie jesli towarzystwo dopisuje, humor takze, wiec pozdrawiam wszystkich, ktorzy sie ze mna bawli (i jeszcze wspomne, ze ich niegdy wczesniej nie znalam:):):)
(dzisiaj bezczelnie wymienie:P):
Iwona, Justyna (koniec z domowymi wyrobami!! :D), Marek (gospodarz), Jarek, Tomek (tancerz wieczoru:), Hanka, Monika, Rafał, Mateusz, kochana Justynka (bo u niej spalysmy) i Blazej (dzieki za dolewke :) no i ja na koncu sama dla siebie sle pozdrowionka :D:D:D, papatki
Komentuj(2)


Link :: 03.01.2005 :: 08:59
hmm, no sorki ze ten blog teraz wyglada jak wyglada ale za chwilke sie za niego zabiore, bo wczoraj zmienialam sablon na nowy i dlatego to tak wyszlo.... pozdrowka
Komentuj(3)


Link :: 05.01.2005 :: 19:20

Komentuj(0)


Link :: 05.01.2005 :: 19:33
Przyznaje sie, zaniedbalam na maksa blogaska... hmmm, ostatnio jakos wcale nie mam glowy do pisania czegokolwiek tutaj... W szkole jak to w szkole, strasznie nudno jest, a tak wogole: znacie Marka mareckiego co ciagle marze???? :P:P:P no i oczywiscie Marzene Marecka ktora czysci co Marek namaze, a Marek maze wszedzie,na szafie, na stole i przed szkola i po szkole...Ale PRONTO czysci plamy, bo dzieki PRONTO usmiech mamy mamy >>>TO BYŁA REKLAMA<<< hehe, szkola na mnie zle dziala, niby zerom, ale strasznie demoralizuje mlodziez... Np taka pani K, ktora opowiada o alkoholu, jaki lubi, hehe, ostatnio sie nawet kilka razy usmiechla na lekcji, wiem wiem, nasz klasa tak wplywa na nauczycieli... hehehehe
Komentuj(0)


Link :: 05.01.2005 :: 19:34

Komentuj(1)


Link :: 06.01.2005 :: 18:29
Ja czegos nie rozmumiem... jakim cudem nasza klasa ma "podobno" najwyzsza srednia w calej szkole:P SZOK!!! i tu nie chodzi o ta srednia, ale o to ze u nas sie ludzie prawie wcale nie ucza (tzn nie posiadaja charakterystycznych cech wstretnych kujonow:D tzn okularki jak denka od musztardy, wloski zaczesnae, zawsze ksiazka w rece itp itd :P) aha, no i ja oczywiscie zeby nie bylo musze zanizac srednia klasowa ale tylko o 0.09:P) hehe, no ladnie, do jakiej ja szkoly chodze....
Komentuj(0)


Link :: 08.01.2005 :: 19:11
Ziomaleczki i ziomale, niose wiesc cudwona a wiec pomijajac moja niezwykle wielka skromnosc pragne poinformowac ze ...:::>>>WYGRAŁYŚMY<<<:::... turniej piłki siatkowej, tzn ograłysmy wszystkie drozyny do tzw zera hehe, a tak serio to jeszcze w zeszlym tygodniu bylysmy przekonane ze i tak nie bedziemy mialy zadnych szans na zwyciestwo, a tu prosze, tak przypadkiem pierwsze miejsce sie trafilo (no dobra nie przypadkiem, bylysmy najlepsze) ale nikt nie chcial wierzyc ze jestem z gimnazjum , chyba wzrost mnie zdradzal (no ale narazie ta sciema przechodzi i oby tak dalej bylo...) teraz zostaly nam podobno 3 mecze do rozegrania w lidze, a potem jak nam jakos niezle pojdzie no to Warszawa wita nas !!! hehe, fajniutko i trzymajcie kciukowce za nasza druzyne mocno!!! a tak apropos to pozdrowionka dla naszych drozynowych facetow ktorym dzisiaj nieposzlo za dobrze (mieli 3 i 4 miejsce no a szczegolnie dla S. zeby juz przestal psuc ataki i nie psiul wiecej pilek
...;;;POZDROWIONKA;;;...

Komentuj(0)


Link :: 08.01.2005 :: 19:18

Komentuj(0)


Link :: 09.01.2005 :: 17:50
Qrcze nie wiem cio zrobic zeby ta glupia kasiega gosci zaczela jako tako dzialac, jakos mi to nie wychodzi... Prosiem wszytstkich ktorzy potrafia tego dokonac zostawcie mi komcia z instrukcja obslugo dla takich "zaciemnionych" jak ja , hehe...
Wlasnie wszamalam obiadek i jestem tak straszliwie pelna ze nie wiem jak naucze sie tych 30 stronic na spr z historii... Wlasnie konsultuje z kumpela w jaki sposob najszybciej by to zrobic... hmmm... moze metoda cegla-glowa?? Musze to przemyslec...hehe... Pozdrowionak dla P., hehe, nic wiecej nie powiem
Komentuj(0)


Link :: 09.01.2005 :: 21:27
Ale KLOPS totalny.... Moje beznadziejne miasto nie postaralo sie o Światelko do nieba... wszyscy ludzie tacy wkurzenie byli (co roku cos organizowali a teraz nic, totalne zero...) Wrrrr.... a ja musialam sie do centrum miasta fatygowac po nic.... wrrr!!!
Komentuj(0)


Link :: 12.01.2005 :: 12:47
Wow... nareszcie jakos ustabiizowalam mojego malutkiego blogaska.. HURAAAAAAAAA a teraz siedze i sie straszliwie nudze na infie... zaierzcie mnie stad ;(....
Komentuj(0)


Link :: 13.01.2005 :: 18:46
Jak minal dzien, jak minal dzien dzisiejszy... a dobrze jest, a raczej powiedzialabym interesujaco, gdzy nasz kochany pan z matmy od zabaweczek, hehe, stwierdzil ze zrobi nam maly sprawdzianki przed feriami z funkcji... cudownie, wszystko mi sie poplatalo Ale za to musiem bardzo podziekowac Karoli za napisanie spr z fizyki, DZIEKUJE DZIEKUJE DZIEKUJE chwala tobie ze ze mna siedzisz
Komentuj(1)


Link :: 14.01.2005 :: 21:10
Kaska dala takiego czadu jak nigdy dotad Bo zeby chyba z 15 razy powtarzac w tempie kosmicznym jeden uklad na "densie", to normalnie przegiecie wysilkowe, jeszcze nie wiem, jak jutro wstane, ale wiem ze to bedzie strasznie trudne Wczoraj byly urodzinki mojej Karolinki wiec wszystkiego naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj lepsiego na te twoje siedemnaste urodzinki POZDROWIONKA i buśka :*
Komentuj(0)


Link :: 17.01.2005 :: 21:20
REMONT remont REMONT.... nic wiecej nie pisze bo teraz jestem szczesliwa posiadaczka brzoskwiniowych pasemek z farby do sufitu Napisze jak moj pokoj bedzie wygladal w miare pozadnie
Komentuj(0)


Link :: 18.01.2005 :: 11:31
hehe, remont mija jako tako wczoraj dalam rade pomalowac sama dwa razy sufit. W sumie to udawalam cos w rodzaju Spidermana latajacego po suficie ale efekt jest swietny, to co bede miala nad glowa ma takie male igielki, jak jeżyk bardzo mi sie podoba jestem z siebie dumna, a teraz musze leciec zdzierac ostatnie resztki tapet na mojej nierownej scianie auuuu, moje paznokcie ....
Komentuj(1)


Link :: 18.01.2005 :: 11:34

Komentuj(23)


Link :: 22.01.2005 :: 10:41
Hmmm, chyba na jakis czas zaprzestane notowania tu szczegolow mojego zycia chyba troszke mi sie to znudzilo, ale sie zobaczy... moze mi sie odnudzi kiedys to POZDROWIONKA dla wpadajacych tutaj
Komentuj(10)



[Księga gości]




Linki

Anathema... nic dodac,
nic ujac :) :D

Kociaczki :D
Kubus Puchatek:D
Max glupie kreskowki
jakie jest twoje
przeznaczenie...
Kiedy maz rozmawia z zona:)
Straszne...bardzo... Koteczki:)

Archiwum

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad
październik
wrzesień

Content by lowczynimarzen

Powered by
blog.pl

- Design by Michelle -