lowczynimarzen - komentarze


"Niepowtarzalne plemniki... "
Tak sobie dzisiaj duzooooo myslalam, ze jednak zycie bez tej drugiej osoby jest dosc ciezkie... no tak niestety trzeba to przyznac, FACECI jestescie niezastapieni i czesto sie przydajecie ! hehe, wyobrazacie sobie drogie kolezanki swiat rodem z "Seksmisji", na swiecei tylko dwoch facetow i my same... oj nie, never!!! juz widze jak doszlo by do samodegradacji kobiet prowadzacych bezwzgledna walke o plemniki , ktore mozna nazwac prawie gatunkiem zwierzatek wymarlych hehe, taka wizja swiata mnie chyba wiecej niz przeraza ... a wiec faceci musicie wiedziec ze jestescie gromada niezastapiona, potrzebna nie tylko do powiekszania populacji ziemskiej ale takze poprostu do naszego malutkiego i fantastycznego zycia, aby zawsze tetnilo zyciem i mienilo sie tysiacem barw i pozytywnych uczuc POZDROWIONKA wam wszystkim, ktorzy jestescie :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


A inni widzieli to tak.. :
07.02.2005 :: 18:20 :: agx200.neoplus.adsl.tpnet.pl

rozia

zostaw komenta lub wpisz się do księgi gości!

Na rozia.talk.pl!

Pliissssssss!


03.02.2005 :: 12:54 :: xdsl-530.zgora.dialog.net.pl

szablon

hehe ja skomentuje to tak : FACECI RULLEZ
02.02.2005 :: 21:42 :: amq171.neoplus.adsl.tpnet.pl

wampirek

no niby masz racje, ale nie powiesz chyba, że faceci nie utrudniają nam kobietom zycia? ja tam ich lubię ale bez przesady. a swoja drogą olsnij mnie jak zrobić wlasny szablon. bo jakos mi nie idzie. pozdrowk. paps
02.02.2005 :: 21:20 :: nat.udn.pl

mysza

Siema... zapewne znasz mnie jako MYCHĘ??? Mam nowego bloga (ważny powód...) Wpadnij i looknij. Nowy jest prawie identyczny jak ten mój sławny www.mycha.talk.pl!!!!!!!! Zostaw komentarz (to jeszcze tu wroce ) Pozdrowionka...

Talk.pl :: Spowrotem:)