lowczynimarzen - komentarze


hehe... wiecie co, im rzadziej pisze tym wiecej komentarzy tu zastaje :P:P, ludziska sa dziwne na tym swiecie :D no a tak wogole to zycie leci po staremu, tzn jak zawsze; dalej chodze do tego samego LO, jeszcze mnie nie wylali, chociaz ostatnio niezle mi idzie (kilka piatek na poczatek zalapalam :D ) a dzisiaj pobilam wszystko i wszystkich: JA aga mam 5 ze spr z fizyki!!!!!!!!! (babka malo zawalu nie dostala jak sie okazalo ze o mnie chodzi :P:P, bo na polrocze mialam miec 2 :P:P ) jakby to powiedziec, oswiecenie przychodzi kazdemu, nawet mnie.. :D:D:D

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


A inni widzieli to tak.. :
01.02.2005 :: 18:20 :: 39-mia-9.acn.waw.pl

Sram na to co jest na tym serwerze oraz to ile mam komentarzy, czy wogule je mam i jakie sa notowania. Zdjecie dalem bo mi sie podobalo. Moj blog nie jest dla innych tylko dla mnie, oczywiscie ktos jak chce to moze sobie wpasc, poczytac i poogladac ale mam gdzies wszystkie te wizyty. Traktuje to jako rodzaj pamietnika tj. za 2 miechy przczytam styczen i bede wiedzial co wtedy bylo i jak sie czulem oraaz co myslalem. To tak jak samochod, mozna trzymac w garazu pod kluczem w ukryciu przed sasiadami a mozna na podjezdzie przed domem, generalie i tak jest on po to zeby nim sobie jezdzic. Apropos fotki to note i tak mam wysoka wiec nie zalezy mi aby sie ona podniosla, juz bardziej moze aby sie nie obnizyla ale to szczegol. Mysle ze Twoj komentarz vyl troche zbedny ale mimo to dziekuje ze wyrazilas swoje zdanie - ja tez wyrazam. Nie traktuj mojej wypowiedzi negatywnie. Pozdrawiam!
01.02.2005 :: 18:03 :: bna147.neoplus.adsl.tpnet.pl

mycha

Pisz czesciej :( Twoje notki sa szuperowe!! Fajosko sie czyta. Jak tu zagladam i za kazdym razem widze to samo... to jesat nudne :( Pozdrowionka... mycha
Talk.pl :: Spowrotem:)